
Iveco Daily op CNG voor Wonen en Werken
Garage Claeskens heeft een Iveco Daily op CNG geleverd aan Wonen en Werken uit Heverlee. Deze Iveco Daily is voorzien van een 3.000cc met 140pk.
In termen van brandstofkosten zijn CNG-voertuigen ongeveer 40 procent goedkoper dan vergelijkbare dieselmotoren



Aardgasvoertuigen zijn toegelaten in ondergrondse parkeergarages, overzetboten en vooral (dankzij de uiterst lage emissies) in stadscentra met emissiebeperkingen (bv. filezones). Het volledige CNG-gamma kreeg een Heavy Duty Euro6-typegoedkeuring. De nieuwe Daily mag bestuurd worden met een normaal rijbewijs B (tot 3,5 ton maximaal toegelaten massa).
Wonen en Werken
In 1988 slaan 4 Leuvense organisaties (Buurtwerk ’t Lampeke, Basiseducatie, werklozenwerking De Wal en Arktos) de handen in mekaar. Ze willen de werkloosheid in hun buurt aanpakken door woningen die in slechte staat zijn te renoveren.
Bezoek ons op facebook